X
تبلیغات
زولا

...و مزاجه من تسنیم

این وبلاگ با موضوعات دینی در جهت پیشبرد سطح آگاهی اعضای خود(هیئت انصارالائمه ) و عموم استفاده کنندگان فعالیت می کند .

میگویند که علی هم تا مردم نیامدند و اصرار نکردند حاکم نشد و در خانه نشست. 

می گویند که علی هم تا مردم نیامدند و اصرار نکردند حاکم نشد و در خانه نشست .

عین حدیثش را که شنیدید

.... یا بن ابیطالب لک ولا امتی, فان ولوک فی عافیه ....."

گفته شد ابن طاووس آنرا نقل کرده . گفت روایتش هم معتبر است.

در سخنرانی نماز جمعه

  همان نمازی که می گویند وحدت آفرین است.

                           می گویند عبادیست و سیاسی.

                               میگویند مشروعیت نماز و خطبه ها و سخنران را ولی تعیین میکند.

نماز جمعه 26تیر را میگویم.

در آنجا مطرح شد .همه شنیدیم.

می گویند که شاید مردم نخواهند که حکومت اسلامی شکل بگیرد.

می گویند که اگر مردم نخواهند حاکمان باید بروند.

ولی مردم چه می خواهند...

 جوابشان را نشنیدید...

آیا نفهمیدید که مردم شما را نمی خواهند. آیا نفهمیدید مردم سرمایه داری و منصب گرایی و اشرافیگری را نمی خواهند. آیا نمی دانید مردم بی عدالتی و ظلم را نمی خواهند. مردم نمی خواهند که به اسم اسلام و به رسم خودتان رفتار کنید.

انتخابات مجلس سال 78 را به یاد دارید.سی و چندم شدید....اگر مردم    

 می خواستند .خوب...

انتخابات سال84 را چه .اونو که حتماً به یاد دارید.شاید منظورتان از مردم اون بزک کرده های بالانشینه که تصاویر شما رو یا فقط در صدای آمریکا و بی بی سی فارسی و .. میبینند و یا در سلیت های ضد انقلاب.شاید منظورتان از مردم سرمایه داران و کارخانه داران و مرفحان بی درد و .... اینهاست.شاید منظورتان از مردم اون جنترمنایی که سالم ترین تفریحشون اینکه تعطیلات و با خانواده برن دبی. شاید منظورتان از مردم اون خوش تیپایی که تو ستاد جبهه سبز , تو بقلشون سگ سبز رنگ و .... بوده. 

من تاکنون فکر میکردم منظورتان از مردم همان مستضعفین و پابرهنگان است.همان زاغه نشینان ,همان کوخ نشینان. همان مادران شهداییست که هنوز که هنوزه هر جمعه صبح در قطعه شهدا ساعت ها با عزیز خود درد و دل می کنند. فکر می کردم منظورتان دلباختگانیست که 9دی را خلقکردند. راستی فکر کنم پیام 9دی را هنوز درک نکرده اید. پیام 9 دی این بود :"اقایان به همراه آقازاده هایتان با زبان خوش بروید".دیگر آقازاده ها هم خود بزرگ شده اند.دیگر خودشان برای خودشان آقا شده اند .دیگر بچه های آنها آقازاده اند.

راستی آقایانی که تمام افتخار شما اینست که در تمام طول عمرتان سایه به سایه با امام بودید.و به ظن من یک لحظه هم امام را راحت نگذاشتید.نه نترسید نمی خواهم بحث جام زهر و قائم مقامی و ... مطرح کنم . راحت باشید. آیا میدانید منظور امام از اسلام آمریکایی چیست. مردم اسلام آمریکایی را نمی خواهند.

اگر مردم به حکومت اعتراضی دارند به اسلامی که شما برایشان تصویر کردید معترضند. به لکه ننگی که بر دامن اسلام زده اید اعتراض دارند. مردم ,امام روح الله و خلف بر حقش را دیدند عاشق اسلام شدند و از نفاق بیزار شدند.

آیا هنوز هم ماندن را وظیفه خود میدانید.نه مطمئن باشید قحط الرجال نیست شما نباشید اتفاقی نمی افتد. اوضاع ما خیلی بهتر می شود. در بین شماها قحط الرجالست. ما که اثری از مردی و مردانگی نمی بینیم. ما که هرچه میبینیم نمک خوردن است و نمکدان شکستن . اسم امام را یدک کشیدن است و عکس امام رفتار کردن . دم از ولایت زدن است و پشت پا به مسلک او زدن.خود را جزء خواص مطرح کردن است و به اندازه عوام بصیرت نداشتن.

ما عقیده داریم اصحاب سقیفه مردم را از ولایت علی دور کردند. شما که ماشاءالله خود راوی حدیثید.

"و لعن الله امةً دفعتکم عن مقامکم و ازالتکم عن مراتبکم التی رتبکم الله فیها"

آیا ولایت به همین سادگیست که بگویید ما نمی خواهیم.مگر مقام ولایت مانند منصب های دنیایی شماست. مگر نه اینکه پیر جمارانی که شما هنوز خود را پیوست عبای او میدانید نفرمود که این ولایت همان ولایت انبیاءست.مگر ولایت انبیاء انتصاب زمینیست که ولایت فقیه زمینی باشد. آیا واقعاً فکر کرده اید در مجلس شما ولی ما تعیین شد که در مجلستان او را خانه نشین بکنید.

"اهم یقسمون رحمة ربک نحن قسمنا بینهم معیشتهم فی الحیاة الدنیا ورفعنا بعضهم فوق بعض درجات لیتخذ بعضهم بعضا سخریا ورحمت ربک خیر مما یجمعون"

باز هم به شما خواهیم گفت که فدائیان ولایت امروز حاضرند.دیگر امروز ,دیروز کوچه بنی هاشم نیست که اصحاب سقیفه خوش بتازند.این بار اگر قرار به سیلی زدنی باشد ما خواهیم زد. و اگر قرار به ریسمان انداختنی باشد ما خواهیم انداخت و اگر قرار به فدا شدن باشد ما فدا خواهیم شد.

باز هم به تبعیت از سخنان رهبرم می گویم که:

 "ما این راه را ادامه خواهیم داد. با قدرت هم ادامه خواهیم داد."

 

نوشته شده در دوشنبه 19 بهمن‌ماه سال 1388ساعت 14:27 توسط انصارالائمه نظرات (5)


Design By : Pichak