...و مزاجه من تسنیم

این وبلاگ با موضوعات دینی در جهت پیشبرد سطح آگاهی اعضای خود(هیئت انصارالائمه ) و عموم استفاده کنندگان فعالیت می کند .

سلام و خدا حافظ

این شاید آخرین دستنوشته من در سال 88 است. مگر اینکه .... 

سالی که گذشت سالی بود که در آن اشخاصی برای من عزیز شدند و اشخاصی دیگر...  . اگرقرار باشد برای سال گذشته یک نامگذاری کنم آنرا "سال ریزش ها و رویشها" خواهم نامید. تمام دلخوشیم برای شروع سال جدید اینست که یک سال به ظهور نزدیکتر می شوم . کم کم بوی بهار وجودش و صدای گامهای عدالت گسترش را می شنوم.ما آنرا بسیار نزدیک می دانیم. 

 تمام خوشحالیم برای خواندن دعای "یا مقلب القلوب و الابصار" اینست که یک سال دیگر را در کنار نایب حضرت حجت(عج) بودم.ای که در سال گذشته در قلب و چشمم انقلاب کردی.ای که لیل و نهارم را تدبیر نمودی .ای که احوالم را متحول نمودی. مرا به حال احسن برسان. مرا به مقام درک ولیت و حجتت برسان.  آیا" حول حالنا الی احسن الحال" معنایی غیر از دارد.  

 

"اللهم عرفنی نفسک فان لم تعرفنی نفسک لم اعرف نبیک اللهم عرفنی نبیک فان لم تعرفنی نبیک لم اعرف حجتک الهم عرفنی حجتک فان لم تعرفنی حجتک ضللت عن دینی"

 

ای" خمینیِ با آه" لذت بخشترین لحظات تحویل سال من اینست که به سخنان تو گوش دهم و پیام امسال تو را بشنوم. آقا –گوش شیطان کر- به دعای شما امسال خیلی ولایی شدیم. کم کم محبت ما به شما از جنس دیگری شده. کم کم با دیدن شما حال دیگری می شویم. بَه چه لحظه ایست ، زمانی که به زیارت امام هشتم می روی. همانگونه که به مولایت گفتی ما به شما می گوییم: 

                 "ای سید ما، و ای مولای ما ، در کنار حرم امن رضا دعا کن برای ما"

نوشته شده در چهارشنبه 26 اسفند‌ماه سال 1388ساعت 19:56 توسط انصارالائمه نظرات (5)


Design By : Pichak